5 Mart günü İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 1. Ulusal Şiddet ve Travmayı Önleyici Çalışmalar Kongresi’ne, oyunlarla istismarı fark etme ve istismardan korunma yollarını aktardığımız atölye ile destek verdik.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2016/03/Şiddetsiz-Bir-Toplum-İçin.jpg)
Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İz Derneği
5 Mart günü İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 1. Ulusal Şiddet ve Travmayı Önleyici Çalışmalar Kongresi’ne, oyunlarla istismarı fark etme ve istismardan korunma yollarını aktardığımız atölye ile destek verdik.