29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileriyle “Toplum Ruh Sağlığı ve Sivil Toplum Projeleri” eğitiminde buluştuk. Çünkü inanıyoruz ki toplumsal sağlığımız disiplinlerarası yaklaşımlarla korunabilir.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Halk-Sağlığı-Öğrencileriyle-Çalışmaya-Devam-Ediyoruz.jpg)
Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İz Derneği
29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileriyle “Toplum Ruh Sağlığı ve Sivil Toplum Projeleri” eğitiminde buluştuk. Çünkü inanıyoruz ki toplumsal sağlığımız disiplinlerarası yaklaşımlarla korunabilir.