Derneğimizin Geniş Açı Programı içerik ve uygulama desteği kapsamında Mayıs ayında Kavak Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesi’nde 3 ayrı etkinlik gerçekleştirildi. 10. sınıf öğrencileri 2 Mayıs ve 11. sınıf öğrencileri 14 Mayıs tarihlerinde Özgüven atölyelerine katıldılar. 7 Mayıs tarihinde ise 12. sınıf öğrencileri Sınava Hazırlık İhtiyaçları üzerine çalıştılar. İnanç Sümbüloğlu tarafından yürütülen 3 atölyede de interaktif eğitim yöntemleri kullanıldı.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Samsun’da-Mayıs-Eğitimleri.jpg)