Bir İz Derneği olarak içerik ve uygulama desteği verdiğimiz Geniş Açı Projesi kapsamında, Kavaklı veliler 6 Nisan Pazar günü Özlem Mumcuoğlu ile “Teknolojinin Sağlıklı Kullanımı” seminerine katıldılar.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Kavakta-Teknoloji-Üzerine.jpg)
Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İz Derneği
Bir İz Derneği olarak içerik ve uygulama desteği verdiğimiz Geniş Açı Projesi kapsamında, Kavaklı veliler 6 Nisan Pazar günü Özlem Mumcuoğlu ile “Teknolojinin Sağlıklı Kullanımı” seminerine katıldılar.