Geniş Açı Projesi Sanat Haftasonu etkinlikleri kapsamında Kavaklı öğrenciler 16 Aralık Pazar günü heykeltıraş Bahadır Yıldız ile Ağaç Resim atölyesinde yaratıcılıklarıyla tanıştılar.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Kavakta-Sanat-Rüzgarları-Esmeye-Devam-Ediyor.jpg)
Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İz Derneği
Geniş Açı Projesi Sanat Haftasonu etkinlikleri kapsamında Kavaklı öğrenciler 16 Aralık Pazar günü heykeltıraş Bahadır Yıldız ile Ağaç Resim atölyesinde yaratıcılıklarıyla tanıştılar.