TİKO Sosyal Güçlendirme Projesi kapsamında 3 Nisan Perşembe günü “İlişki Yönetiminde Temel İhtiyaçlar” semineri gerçekleştirildi. Esenler Türk İsveç Kardeşlik Okulu öğretmenlerinin katıldığı seminer Bir İz Derneği’nden Cem Kaya tarafından yürütüldü.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Esenlerde-İlişki-Yönetimi.jpg)
Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İz Derneği
TİKO Sosyal Güçlendirme Projesi kapsamında 3 Nisan Perşembe günü “İlişki Yönetiminde Temel İhtiyaçlar” semineri gerçekleştirildi. Esenler Türk İsveç Kardeşlik Okulu öğretmenlerinin katıldığı seminer Bir İz Derneği’nden Cem Kaya tarafından yürütüldü.