Projenin birinci dönem kapanış etkinliği 22 Ocak tarihinde Kavak Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Öğrenciler, eğitmenimiz İnanç Sümbüloğlu ile eğlendiler, düşündüler; seyirci oyuncu tekniği ile kız çocuklarına yönelik toplumsal baskıları ele aldılar. Öğretmen ve velilerin de katıldığı etkinlik, öğrencilerin birbirlerine ve velilere vermiş olduğu motivasyon ödülleri ile sonlandırıldı.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Eğitimde-Geniş-Açı-Projesinin-İlk-Dönemini-Tamamladık.jpg)