Bir İZ Derneği olarak, 14, 15 ve 16 Mayıs tarihlerinde Gençli öğretmenler, öğrenciler, emniyet görevlileri, sağlık çalışanları ve kadınlarla okuma alışkanlıklarından iletişim becerilerine kadar farklı konularda atölye çalışmaları gerçekleştirdik.
![](https://birizdernegi.org/wp-content/uploads/2018/09/Bingöl’ün-Genç-İlçesinde-Eğitimlere-Devam-Ediyoruz....jpg)
Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İz Derneği
Bir İZ Derneği olarak, 14, 15 ve 16 Mayıs tarihlerinde Gençli öğretmenler, öğrenciler, emniyet görevlileri, sağlık çalışanları ve kadınlarla okuma alışkanlıklarından iletişim becerilerine kadar farklı konularda atölye çalışmaları gerçekleştirdik.